Геноцид українців поляками у фотографіях

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Перечитати і пояснити, чому про одні і туда подію, Лебідь і Бульба-Боровець пишуть по різному
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
30 грудня 2023, 14:32
Перечитати і пояснити, чому про одні і туда подію, Лебідь і Бульба-Боровець пишуть по різному
Наприклад, які теми по-різному висвітлюють Микола Лебідь і Тарас Бульба-Боровець і в яких публікаціях?

В любому випадку я вважаю, що Тарасу Бульбі-Боровцю треба значно більше вірити ніж Миколі Лебедю.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

В книжці "УПА" Микола Лебідь називає ліквідовано за його наказом дружину Володимира Боровся полячкою й агентом "гестапо". А Володимир Боровецьту спогадах "Армія без держави" пише що його дружина була етнічною чешкою, і до "гестапо" жодного відношення не мала. Звинувачує УПІвців в безглуздій різанині
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
05 січня 2024, 13:59
В книжці "УПА" Микола Лебідь називає ліквідовано за його наказом дружину Володимира Боровся полячкою й агентом "гестапо". А Володимир Боровецьту спогадах "Армія без держави" пише що його дружина була етнічною чешкою, і до "гестапо" жодного відношення не мала. Звинувачує УПІвців в безглуздій різанині
Я вважаю, що, дуже ймовірно, правим є Тарас Бульба-Боровець, а не Микола Лебідь щодо тих питань. Я це можу довести. І ще, я , наприклад, не знаю істориків, які би заперечували факт, що УПА прийняла участь в різанині поляків. Тільки ці історики по-різному оцінюють участь УПА в цій різанині поляків.
Востаннє редагувалось 08 січня 2024, 20:29 користувачем Slav, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Я теж підозрюю що Лебідь упереджено трактує ту подію. Доречі, мав з цим легендарним дідусем особисту зустріч.
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
08 січня 2024, 09:15
Я теж підозрюю що Лебідь упереджено трактує ту подію. Доречі, мав з цим легендарним дідусем особисту зустріч.
Ви ще візьміть до уваги, яку ідеологію проповідував Микола Лебідь і яке є одне положення цієї ідеології.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Нічого нового. Він був одним з заколотників і проти Коновальця, і проти Мельника, і з німцями завівся, й авантюра з УПА нашкодила українській справі добряче.
Минуле знати треба аби не повторювати помилки
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
11 січня 2024, 15:37
Нічого нового. Він був одним з заколотників і проти Коновальця, і проти Мельника, і з німцями завівся, й авантюра з УПА нашкодила українській справі добряче.
Минуле знати треба аби не повторювати помилки
Ви напевно є прихильником ОУН(м)?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Slav писав:
18 січня 2024, 06:51

Ви напевно є прихильником ОУН(м)?
Не звужуюсь до чогось одного
Відповісти

Повернутись до “Політика”