Спростування російського шовіністичного міфу точним методом, що українська мова виникла внаслідок ополячування російсько

місце для спілкування на політичні теми
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
27 грудня 2023, 19:27
Вгамуйся. От не цікаві ці наміри примітивно лаяти москалів. Не цікаво. Дійсно, путаюсь вже в темах. Навіщо це? Зроби щось про українську культуру
Замість того, щоб мені писати слова "вгамуйся" та "примітивно", краще уважно прочитайте цей текст і висловіть свої критичні зауваження по суті.

Я не розумію, що, у вашому розумінні означає примітивно...
Примітивно -- це означає спрощено ? Це погано, неправильно?

Я би був радий, якби хтось інший значно краще від мене висвітлив цю тему.

Що можна зробити "про українську культуру"? Підкиньте ідеї.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Підкидую ідею. Дай тверезу оцінку творчій спадщині нині несправедливо забутого Архипа Тесленка
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
29 грудня 2023, 14:49
Підкидую ідею. Дай тверезу оцінку творчій спадщині нині несправедливо забутого Архипа Тесленка
Я на даний час буду щось писати на теми, які, на мою думку, є актуальніші і цікавіші.

Я вважаю, що в любому випадку треба боротися з міфами російської пропаганди. Саме для цього я виклав свої тексти.

Якщо ви мені докоряєте, що це примітивно, погано і неправильно, то будь ласка поясніть чому. Зокрема дайте відповіді на мої попередні питання:

1. Що саме ви розумієте під словом "примітивний"?
2. Чому це погано і не правильно?
3. Як це зробити добре і правильно?
4. Де Ви на форумі виклали свої кращі і непримітивні тексти на цю чи подібні теми?

Я ці та подібні питання вам ставив в цій та інших темах в свої попередніх дописах, але ви на них не відповіли, тому ваші докори набагато більше подібні до критиканства ніж до конструктивної критики. Показали би ви свої добрі тексти в інтернеті та літературній газеті, то може я би мав правильну уяву, як це повинно виглядати непримітивно і добре. Я, здається , давно читав якісь ваші статті в газеті "Персонал плюс". Але це було давно і я вже не пам'ятаю про що вони.

Приблизно я можу догадуватись, що під словом "примітивно" ви розумієте дуже спрощено і обмежено. І чому в даному випадку це слід вважати відсутністю знань і логіки, як ви це вище виклали? Це скоріше прояв обмежених знань. Але чому треба вважати, що відсутня логіка? Але все-таки було добре якби ви відповіли на всі мої питання, які я виклав вище. Чи Ви не маєте часу і енергії, щоб відповідати на мої питання?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ага. От і ганьба тобі. Значить не хочеш вивчати творчу спадщину закатованого царським режимом свідомого українця. А якби знали українці Архипа Тесленка належним чином, багатьох би посилок вдалося б уникнути. Він задовго до Філарета та ПЦУшників дав тверезу оцінку московському патріархату. Але ви мовчали, ігнорували, забули. А нині розжовуєте і тикаєте в рот іншим вже відоме
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
30 грудня 2023, 14:47
Ага. От і ганьба тобі. Значить не хочеш вивчати творчу спадщину закатованого царським режимом свідомого українця. А якби знали українці Архипа Тесленка належним чином, багатьох би посилок вдалося б уникнути. Він задовго до Філарета та ПЦУшників дав тверезу оцінку московському патріархату. Але ви мовчали, ігнорували, забули. А нині розжовуєте і тикаєте в рот іншим вже відоме
Це не питання, що я не хочу вивчати творчу спадщину закатованого царським режимом свідомого українця Архипа Тесленка. Це є проблема, що в мене дуже обережний час, який, я вважаю, треба витрачати на корисніші та потрібніші речі. Але якщо ви стверджуєте, що творчість Архипа Тесленка є дуже актуальною в наш час, то я постараюсь при нагоді з нею ознайомитись.

Якби я знав, що я нині розжовую і тикаю в рот іншим вже відоме, то я би про це не писав. Я в інтернеті не зміг знайти це "вже відоме".

Ви прочитайте уважно мої попередні дописи у всіх трьох темах, бо вони є в кінці однакові, а на початку є різні.
Відповісти

Повернутись до “Політика”