Концерт Сергія Салова сьогодні, 20:00

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Відповісти
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Концерт Сергія Салова сьогодні, 20:00

Повідомлення Nadia »

Сьогодні ввечері, о 20:00 в Université de Montréal - Salle Claude-Champagne відбудеться концерт Сергія Салова. Вхід вільний

Сергій Салов - піаніст світової слави. Він з українського походження, роджений в Донецьку. Свідомий українець. Ми його слухали минулого року і з ним говорили. Він говорить по-українськи.
Прийдімо і на цей його концерт. Демонстрацію робити не варто, але прийти з жовто-блакитними стрічками була би добра ідея.

Тут більш детальна інформація про концерт
http://www.calendrier.umontreal.ca/musi ... eID=608177
І про піаніста http://www.serhiysalov.com/?newLanguage=fr

Перепрошую, що так пізно подаю інформаціїю.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ми з дружиною цілий день шукали квартиру. Якби взнали раніше то скоріш за все що пішли б :( як пройшов концерт?
---
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Концерт був знаменитий! Зал був десь на 3/4 повний. З нашої громади я нарахувала 5 осіб, які мені були знайомі.
Це був його концерт для здобуття докторату. Він грав Баха, Бетховена, Шопена, також свої обробки для фортеп«яно творів Мусорґського, Равеля, Дебюссі, написаних для оркестру. Так я зрозуміла. Але я не експерт від музики. :smile: Якщо я зрозуміла неправильно, то прошу знавців мене поправити.
Після концерту, у фойе голова жюрі оголосив, що докторат присвоєний. Хто б сумнівався :smile:
Пан Салов мав того дня День Народження. Ми йому заспівали “Многая літа“, але він, здається, був якби трохи запоморочений, якось не відреаґував :smile:
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Дякую за розповідь! :) Людей було багато, шкода що у нас не вийшло...
---
Відповісти

Повернутись до “Події”