Сьогодні: 21 серпня 2019, 03:05

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 14 лютого 2014, 09:43 
Офлайн

Повідомлення: 350

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2014, 10:57 
Офлайн

Повідомлення: 5
Ну, ще ж існують ООН-івські структури, вони ж і Мінюсті не реєструються , а зарплата через банк :)
Ще ось запитання, як нараховуються бали за дитину? Якісь є критерії чи тільки вік?
З якого віку дитині треба французьку здавати, якщо їй менше 18 років і вона подається з одним із батьків?
З родичами чи перебуванням у Квебеку у мене ніяк, все тільки починається :roll:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2014, 12:06 
Офлайн

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2014, 12:31 
Офлайн

Повідомлення: 5
Так, іноземний агент, побачимо, що вони ще придумають... :roll:
Дакую за ідею з відвіданням Квебека, це дійсно було би не зайвим, особливо, якщо за це дають бали.
Це дуже слушна порада.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 лютого 2014, 13:43 
Офлайн

можна ще сумістити приємне з корисним, і поїхати в Монреаль на мовні курси.... :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 липня 2014, 17:23 
Офлайн

Повідомлення: 1
Добрий день! Мені 31 рік, за освітою я перекладач(англійська, німецька мови). Досвід роботи перекладачем 4 роки. На протязі останніх 2 років у відпусці по догляду за донькою (1,9 років). Чоловік (32 роки) за освітою інженер (радіоелектроніка),за освітою пропрацював 1 рік, і вже 8 років працює як адміністратор комп'ютерних мереж. Англійська в чоловіка досить не погана. Будь ласка підкажіть хто з нас кращій головний аплікант і чи не буде значним недоліком для чоловіка відсутність освіти за комп'ютерною спеціальністю, якщо у нього великий досвід роботи.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 липня 2014, 09:41 
Офлайн

Повідомлення: 628
Добрий день. Залежить від того чи були в чоловіка в програмі якісь предмети по компютерних мережах. І взагалі щось, що можна прив’язати до комп’ютерів. Бо насправді на сисадміна не треба вчитись 5 років, а кількох предметів стане. Але тут таке, по федералці зараз стреба підтведжувати диплом. Але здається там радіоелектроніка теж в списку прохідних є.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 серпня 2014, 10:46 
Офлайн

Повідомлення: 1
Усім доброго дня!
Цікавить інформація щодо можливості виїзду до Канади з України у зв'язку із значним погіршенням військово-політичного стану у нашій державі.
Не сьогодні, так завтра у нас може початися війна. А ми із дружиною маємо 4х місячну дитинку, і не маємо зовсім ніякого бажання піддавати ризику її життя та майбутнє.
Мені, 31 рік. Маю радіотехнічну освіту, диплом отриманий ще у 2006 році. Але офіційно за спеціальністю не працював. Маю офіційний досвід роботи, прописаний у трудовій книжці, у сфері інтерактивного обслуговування клієнтів (відкриття call-центрів з "нуля", організація та керування їх роботою та персоналом) порядку 6-7 років сумарно. Англійська мова - на рівні Intermediate.
Дружині 27 років. Має 2 вищі освіти: Філологічна (польська та українська мови) та Економічна (управління персоналом та економіка праці). Має офіційний досвід роботи за економічною освітою. За філологічною неофіційно працювала викладачем польської мови. Знання мов: Англійська та Польська - на рівні Upper Intermediate.
Чи є якісь програми, за якими можна було б спробувати виїхати у зв'язку із сьогоднішньою передвоєнною ситуацією у країні?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 серпня 2014, 11:21 
Офлайн

Повідомлення: 628

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2014, 13:54 
Офлайн

Повідомлення: 3
Добрий день!
Мені 36 років, розлучена, виховую 2 дітей, 10 і 13 років. Бухгалтер з досвідом роботи. Добре знаю французську мову.
Хочу спробувати переїхати до Квебеку з дітьми та мамою, ій 61 рік.
Звернулася до агенції, сказали, що у мене непогані шанси.
А які реалії? Чи дуже важко жінці самій забезпечувати родину? Як живуть пенсіонери у Канаді? Чи легко адоптуватися дітям?
Страшно все міняти, але дуже хочеться гідного життя!

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB