Моя Батьківщина

місце для спілкування на політичні теми
Відповісти
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Моя Батьківщина

Повідомлення Андрій Говорун »

Сьогодні 7ме березня.На нашій землі стоїть ворог.Ворог який на протязі всієї своєї і нашої історії зве себе старшим братом,другом,і найстурбованішим нашим сусідом.
Так....,мабуть він і є найстурбованішим,найзацікавленішим,надзвичайно зляканим тим що сталося в Україні ,але як на мене не більше ніж далеким родичем.Братом він нам ніколи не був і не хотів.Було дуже багато простих росіян які були друзями українцям але ніколи на рівні держави.Росії не потрібна економічно сильна Украіїна,не потрібно під боком мати приклад як народ може сам вирішувати чим далі жити і куди рухатись.Представте собі як бояться путінські шавки,що "зараза "демократії з України буде так легко потрапляти в повітряний простір Росії.Це ж страшніше винищувачів і ракет,бо в цьому випадку не можливо зіграти на патріотизмі як завжди робили і роблять царі всея Росії.За всих часів пропоганда Росії шукала ворога,....чому?Тому що так легше пояснити своєму народу,від чого така багатюща країна як Росія має такі великі проблеми з освітою,економікою,соціальною сферою має найбільші в світі проблеми з наркоманією і найбільшу смертність людей до 50ти років .Чому у 21 сторіччі російські діти весь час повертаються додому в гробах. Завжди винен хтось інший,а влада Росії завжди біла і "пушиста" .Так от ,я особисто не хочу такого брата який приходить без запрошення,натравлює на мене своїх псів,який вкрав у мене і у інших братів і сестер все зароблене разом ,важкою працею,який весь час насміхається наді мною,зневажає і топче моє ім'я,який перед всим світом присягнувся захищати мене і при цьому перший вставляє мені ніж в спину.Ні не потрібно мені такого брата-це не брат а ворог,ворог злий і хитрий,мстивий і підступний.Тільки так і ніяк по іншому я не можу відноситись до нього,а від ворогів треба боронитись ,боронитись всима силами,всима доступними мені методами .Давайте разом докладемо всіх можливих зусилль щоб ця кгб-шна зараза ніколи більше не з'являлась на нашій землі,і щоб наші нащадки завжди пам'ятали хто може вдарити ззаду ,в самий важкий для них момент і ніколи не робили таких помилок .
Треба завжди пам'ятати тих хто в скрутну хвилину підставив тобі плече,а ще більш важливіше не забувати тих хто тебе зраджує....

Ще не вмерли України ні слава,ні воля........
Слава Україні.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Давайте.... А конструктивніше?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi, до прикладу я веду інформаційну війну з кісільоголовими. Вважаю що кожен повинен барти участь в цій боротьбі.
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Ем.... Та не те щоб я був проти, але дописувач вище якось багато слів написав, але якось не акумулювавши це все діло в якийсь конкретний заклик чи висновок, чи що-небудь конструктивне. Хотів просто уточнити, може людина щось забула сказати поки душу виливала.....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

Зрозуміло що людина,тобто я, душу виливала,а ще ,конструктивніше ,запрошую Вас залучитися до роботи "Комітету Допомоги Україні Монтреаль" і допомогти Україні в силу своїх можливостей.
Дякую
Азарёнок Юрий
Повідомлень: 5
З нами з: 15 квітня 2014, 00:30

Повідомлення Азарёнок Юрий »

Слава Украине.

Мне часто приходится спорить со своими соотечественниками. Некоторые из них почему то уверены, что Путина поддерживают чуть ли не 90% населения. Но это ложь.

Лично я против Путина, и против политики России, которая сегодня ведется против Украины.
И таких, как я, очень и очень много.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Азарёнок Юрий, Спасибо огромное Вам за поддержку!
---
Азарёнок Юрий
Повідомлень: 5
З нами з: 15 квітня 2014, 00:30

Повідомлення Азарёнок Юрий »

Ocean7, я завсегда с украинцами! Мы на одном российском форуме тусовались, 14 лет, я поддерживал украинцев, нас всех выгнали и забанили, слова сказать не дают. Ну, вот одна участница нам предложила ваш форум, как запасной аэродром, поэтому я здесь и появился.

Почему Путина поддерживают не все ? Отвечу, я работаю в гос.учреждении с безработными. Когда я понял масштабы российской безработицы, то до сих пор как бы в шоке нахожусь. Я думаю, что их может оказаться 20-30 млн. И людей с низкими доходами у нас тоже очень много.

Как вы думаете они за Путина? Они категорически против.
И ещё за Путина голосовали на выборах только 41 млн. человек. Но у нас в РФ 100 млн. избирателей, поэтому 60 млн. за него НЕ голосовали.
Поэтому сейчас идет массированная ложь, будто ВСЕ в РФ от Путина в восторге.
Это не так. Это вообще не так.

Часть русских, как взбесилась на теме Украины. Мы не совсем сами понимаем этот феномен. Появилась куча шовинистов, затыкающих всем рот. Конечно, и среди моих знакомых есть такие, кто тронулся умом. Неожиданно для меня.

Вы просто знайте, что далеко не у всех поехала крыша. И многие понимают что к чему.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

deneb333 писав:Зрозуміло що людина,тобто я, душу виливала,а ще ,конструктивніше ,запрошую Вас залучитися до роботи "Комітету Допомоги Україні Монтреаль" і допомогти Україні в силу своїх можливостей.
Дякую
А як саме можна долучитись? Моніторинг ЗМІ? а яких саме? Чи ще щось?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Часть русских, как взбесилась на теме Украины. Мы не совсем сами понимаем этот феномен
Юрий, добро пожаловать :smile:
Этот феномен добрался и сюда. Я почти потеряла двух русских подруг. Одна из них просто боготворит Путина. Смешно и грустно наблюдать. У нее даже выражение лица меняется, становится таким серьезным, уважительным, когда кто-то рядом произносит фамилию президента страны, которую она покинула 15 лет назад. Ну и конечно разные там умные фразы о величии страны и.т.п.
А другая просто отключается, даже не слушает, когда пытаешься что-то объяснить. В ответ - те же фразы о величии страны.
У меня такое впечатление, что в России опять хотят сотворить себе культ личности и применяют методы геббельсовской пропаганды. Только почему под эту пропаганду подпадают эмигранты, имеющие доступ к источникам информации, представляющим различные точки зрения, не желают этими источниками пользоваться, тоже непонятный для меня феномен. :?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Nadia писав:
Часть русских, как взбесилась на теме Украины. Мы не совсем сами понимаем этот феномен
…… непонятный для меня феномен. :?
В останній серії масяні цей феномен називається істєрікус пропагандікус мозгойобікус... Саме цікаво, що який би метод не був старий, але якогось чорта діє. Щоправда не пригадаю жодного випадку з історії, коли б це не вернулось зі сторицею тому, хто цю пропаганду породив....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
motrya
Повідомлень: 15
З нами з: 19 березня 2014, 21:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення motrya »

що відбувається...щоб відповісти собі самому варто переглянути хроніку 30-40 р.або ссср-рівську або німецьку, зерно ненависті впало на "благодатну почву".
Відповісти

Повернутись до “Політика”