пояснюйте росіянам що відбувається

місце для спілкування на політичні теми
Відповісти
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

пояснюйте росіянам що відбувається

Повідомлення odarka »

Люди,розповсюджуйте це звертання.Може хтось прочитає та одумається.Може в когось відкриються очі.Посилайте своім друзям і знайомими,викладайте на інших форумах та соціальних мережах.На сайті "Эхо Москвы" російська версія.
Будьте активними!

Російський опозиційний політик Борис Нємцов звернувся до російських військових, закликавши їх не воювати проти України.

Його звернення розміщено на сайті "Эхо Москвы".

Він зазначив, що в будь-який момент їх можуть послати (а деяких вже відправили) воювати з Україною.

"Путін, як Верховний головнокомандувач, відмінно знає, що участь збройних сил в бойових діях на сході України незаконна. У нього немає мандата на війну, немає дозволу Ради Федерації на застосування ЗС за кордоном", - написав Нємцов.

Саме тому, як зазначив Нємцов, російські військові воюють без відзнак, а на бойових машинах замазані розпізнавальні знаки.

"Саме тому він бреше, що ви заблукали, опинившись в Луганській і Донецькій областях. Саме тому ваших товаришів з 76 дивізії ВДВ Леоніда Кічаткіна та Олександра Осипова таємно ховають на Псковському кладовищі, а їх родичів лякають, що якщо вони розкажуть правду, то залишаться без допомоги ", - заявив Нємцов.

Він нагадав, що участь російських військових у війні незаконна, тому вони і їхні родичі безправні.

"Путін і командири зречуться вас у будь-яку секунду, скажуть, що вони вас на війну не посилали, а родичі ніколи не знайдуть правди, якщо з вами щось трапиться. Ви давали присягу захищати Батьківщину від ворогів, а не воювати з братнім, православним українським народом", - написав політик.

"Війна з Україною - злочин, у якого немає терміну давності. Ця війна на руку ворогам Росії. Це не ваша війна. Це не наша війна. Це війна Путіна за свою владу і гроші. Це війна його друзів-мільярдерів Ротенберга, Тимченко, Якуніна за їхнє збагачення. Пам'ятайте, ви воюєте і вмираєте за них, а не за Росію ", - написав Нємцов.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/29/7036204/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

ті, до кого звертається нємцов, його не слухають. вони слухають путина. ви думаєте, росіянам не фіолетово, скільки загине українців? це їхній світ.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

smisha,краще хоч щось робити.
Я повикладала на жіночих форумах.Ви думаєте у російских жінок не болить?Не купляйтесь на пропаганду.Ніхто не хоче залишатися без батька чи чоловіка.
Наших ховають як героїв,а їхніх закопують як собак,без усяких воїнських почестей.Але боляче однаково.Що у нас,що у них.Я думаю ім ще гірше.Бо наші розуміють за що гинуть.А вони із дурісті.За амбіціі керівництва.
Люди думають що війна "десь там" і їх не торкнеться.А вона стучить вже у вікно повідомляючи про наступну смерть
Не лінуйтесь,люди!Розповсюджуйте.Добре написано.Хай починають замислюватися над словами "що участь російських військових у війні незаконна, тому вони і їхні родичі БЕЗПРАВНІ.
Завтра росіянам буде потрібно ховати загиблих і лікувати поранених.Вони ще досі не зрозуміли що "у відпусці" загинувший не може ні на що розраховувати
Посилайте своім друзям і знайомими,викладайте на інших форумах та соціальних мережах
Хай усвідомлюють
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

переважній більшості росіян наплювати на Україну. лише максимальна кількість 200их може їх отверезити. їх - тим кому це не цікаво і хто думає аби їх не чіпали. а ті хто ненавиділи українців - будуть однаково продовжувати це....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Можу знову навести приклад моєї подруги, доречі з якою я вже перестала спілкуватся. Почує той, хто слухає, хоче дізнатися, сумнівається. Інакше - як головою об стінку. Я, особисто, не знаю як їх витягувати з того світу, який створили для них їхні федеральні канали. Хто смунівається - з ними можна дискутувати. Хто вас не хоче чути - яма, в яку залазилити не хочеться.
Перконана, що вони самі повинні витягувати себе, тобто їхні незалежні журналісти, активісти, політики з рештками совісті.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав: Я, особисто, не знаю як їх витягувати з того світу, який створили для них їхні федеральні канали. Хто смунівається - з ними можна дискутувати. Хто вас не хоче чути - яма, в яку залазилити не хочеться.
Перконана, що вони самі повинні витягувати себе, тобто їхні незалежні журналісти, активісти, політики з рештками совісті.
А іх не треба нізвідки витягувати.Коли почнуть масово ховати військових приїхавших у трунах "з відпуски" може щось змінеться
Не треба витрачати сили щось комусь доказуючи.Робіть мовчки свою справу.У тому числі інформаційну.Перепостіть мовчки там де ви буваєте і все.
росіяни таку інформацію прибирають із інтернету.То просто несіть потрібну думку не переймаючись прочитають чи ні.Це хоч щось що ми можемо зробити для перемоги
vukol kamyanets
Повідомлень: 3
З нами з: 08 вересня 2014, 18:51

Повідомлення vukol kamyanets »

кацапа ніхто і нікуди не витягнить я там прожив пятнадцять років іздив по командіровкам-не розумію для чого ім інтернет
вони не читать вони хочуть вже готову формулу рая-будуть сидіть і ждать що ім прикаже Царь пукін моі родичі діти
сестри нашоі старенькоі матері запоріжскоі області за двадцять років не змінились не можу витягнуть слова с них
всього бояться не спілкуются не хочуть знать два роки назад я писав щоб рили окопи і готували сховища під землею
сміялись незнаю якась друга раса людей.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

vukol kamyanets, це страшно... З іншого боку не варто забувати про нормальних людей які живуть серед терористів, а такі там є, це я вам гарантую.
---
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

ага, да Ocean7. можеш забути про нормальних людей бо з тої сторони їх майже не лишилось. Серед наших теж поменшало адекватів. Я вже давно нікому нічо не розказкаую і навіть не пробую.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

а ти розказуй всім, ти що, боїшся чи соромишся? скромна толерація це добре, але у всього є межі...
Відповісти

Повернутись до “Політика”