Де ви працюєте..?

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

badbob писав:...а по тому что невсотоянии найти ту дверь за которой бы мой опыт и умения были бы наилучим способом отданы для тех кто нуждается в этом...
Так може твій досвід тут не такий цінний, як ти думаєш. Крім того, зваж на конкуренцію. Я думаю, що не у всіх галузях імігрант зможе отримати роботу, потрібно роздивитись, де ти реально зміг би працювати, отримай якийсь диплом і пробуй. Якщо не виходить знайти роботу по професії, в якій ти працював в Україні, значить щось не так. Тоді нащо битись лобом об стінку? Шукай іншу професію.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:badbob, я тебе не советчик, сам примерно в такой же ситуации. Одно точно знаю - опустить руки всегда успеешь.
Сашко,ніколи не прирівнюй чужу сітуацію до своєї.Поживеш тут довше -зрозуміеш.У кожного різний старт, різна сітуація,різні потреби.Як кажуть -для когось життя важке бо перли дрібні,а інший радіє бо заробив ша шматок хліба
Alex Diamantopulo писав:Одно точно знаю - опустить руки всегда успеешь.
Молодець! При невеликому зусиллі чорна смуга може стати злітною!
:D
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Orlyk писав:Тоді повертайтесь туди, звідки приїхали... може там Ваш діамант оцінять... :?

Є люди котрим погано скрізь
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:
badbob писав: . Якщо не виходить знайти роботу по професії, в якій ти працював в Україні, значить щось не так. Тоді нащо битись лобом об стінку? Шукай іншу професію.
Це інтернаціональне явище.Зі мною працюють румунка і китаянка.У румунки чоловік "треєдюке",має ду-уже високу освіту і гарний досвід.Дому незнайшов гідного місця.А дружина працює за двох.Не за фахом.
У китаянкі ще краще -чоловік весь час знаходить роботу.Його беруть.Але "вона йому не подобається."Тому дружина мусила перекфаліфікуваться.
Маємо знайомого українського "якого не розуміють".Дружина вивчилась на бугалтера і працює.А у нього "кандидатьска" та "винаходи".Хіба ж він може за будь яку зарплатню.Це його не гідно!
" я плакав що не маю взуття доки не побачив людину без ніг"
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:Маємо знайомого українця "якого не розуміють".Дружина вивчилась на бугалтера і працює.А у нього "кандидатьска" та "винаходи".Хіба ж він може за будь яку зарплатню. Це його не гідно!
Це все реклама іміграційної програми. Ти читаєш ці всі вимоги до імігрантів, економічні прогнози, і в тебе складається хибне враження про Канаду і про твої тут можливості. Але по приїзду ти бачиш, що якось не так, як ти очікував. І мови потрібно добре знати, і все тут не так, як було вдома, і дорого все, і якось нікому ти не потрібен.
Ти читав, що середня канадська зарплата десь 50-60 тисяч, тому ти і приготувався поішачити перший рік за 50 000, а потім вже і до 100 000 доростеш, через рік-два. Але виявляється, що навіть 30 тис. не так легко заробити, і що твоїх грошей ледве вистачає на поїсти-поспати. І тут в голову лізуть різні думки: а що ж це я, таке золотце, роблю в цих відморожених місцях?
Хоча, по великому рахунку, канадське життя не відрізняється від українського. Щоб вижити, потрібно працювати. Єдине, що умови змінилися. І якщо ти продовжиш жити за старими звичками, світлого майбутнього можна не чекати. Не потрібно чекати чуда і жаліти себе, треба продовжувати жити, як і раніше, вивчати нове суспільство і пристосовуватись.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”