питання

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ще таке питання: чи варто започаткувати тему "Хотілки" в розділі "Робота сайту".... де б можна було висловити свої побажання... наприклад, хто який би хотів бачити функціонал на форумі.... ну і інші побажання...

чи писати в цю тему?....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Найкраще створювати нов утему до кожного питання, зауваєення чи пропозиції у цьому форумі. :ugeek:
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Ocean7 писав:Найкраще створювати нов утему до кожного питання, зауваєення чи пропозиції у цьому форумі. :ugeek:
окрему нову тему до кожної пропозиції, то буде вже занадто.... :)

мається на увазі, наприклад:
я хотів би на форумі такі функції:
1. ...
2. ...
3. ...
це все одно тільки в якості "хотілок" і "побажань"... і остаточне рішення про реалізацію тієї чи іншої функції буде приймати Адміністрація....

просто щоб такі побажання не губились, пропоную для них окрему тему.... щоб в купу зібрати....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Мені здається то добра пропозиція.Бо "хочу N-й розділ" та "куди написати про ..." це різні речі.А створювати по кожному питанню нову тему,поки ще нема кому писати - ще треба подумати,чи варто.
Ocean7,перепрошую.На початку багато питань.З часом все стане на свої міста.Дякую тобі дуже!
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

це мені одному здається що стандартних смайликів малувато?.... і вони якісь того... невеселі.... :?

може їх на "колобків" замінити?..... Зображення

і побільше..... Зображення
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я думав про смайлики ще раніше і колобки мені більше подобаються то ж я скоро заміню стандартні :)
З приводу побажань і пропозицій. Я думаю що варто створювати нові теми для кожного побажання тому, що в одній темі всі побажання якраз будуть губитися. А раптом комусь якесь побажання страшенно не сподобається? І почнеться обговорення в темі де уже є купа пропозицій? Почнеться каша, а забороняти обговорення пропозицій теж не праивльно. Тому гадаю краще все ж писати побажання в окремих темах.
Наразі у мене купа всього на голові:
- дизайн і верстка
- смайли та інші дрібниці
- реєстраційні форми для фестивалю у Монреалі
- правила форуму
Це те, що треба було на вчора :)
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

тоді пропоную зробити підрозділ... типу "побажання по роботі форуму".....і прикріпити в ньому тему "правила розділу" де вказати, що кожна пропозиція повинна бути оформлена у в-ді окремої теми..... не всі ж будуть про це в курсі.....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Я пропоную прибрать розділи в яких досить нема жодної теми.А створювати їх за потребою -якщо "в балачках" назбирається 2-3 теми за одним сюжетом.
Мені здається краще розвивати маленький,але діючий форум.Ніж мати великий,але пустий.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Деякі неактивні форуми я уже сьогодні приберу. Дякую :-)

Sent from my HTC One S using Tapatalk
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Питання про головну сторінку сайта:а де відео чи фото з останього мітингу?Вже майже тиждень пройшов-нічого не оновлено.
Це цікаво "по горячих слідах" -чем пізніше вікладати,тім менше бажаючих подивитися.Бо мотив просмотрів -подивитися на себе-друзів-знайомих які ходили.Ті хто не ходив дівляться щоб перевіріти "шкода чи ні що не пішов",ті хто сумнівався піти дивляться фото чи відео з думкою " може піду наступного разу"
Чим пізніше фото після події викласти -тим менше його потребують
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Odarka, наприклад я там не був, фото не маю. Було б супер якби тут постили матеріали такі як фото чи відео ті хто брав участь у подіях. Все що я можу зробити це попросити тих хто можливо має ці матеріали але це ж може робити кожен хто був на тому ж мітингу, прямо на місці можна просити матеріали з події. У мене одного на все-все ні рук ні голови не вистачить особливо зараз коли ще багато роботи з кодом та дизайном. Дуже потрібна допомога...
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

я не вмію фотографути
Але,сайт MonUA - це інформаційний інтернет-проект української громади Монреалю.І попередні акції були виставлені.Я розумію що ви все не встигаєте,але це питання організації.Знаєте що не могли бути присутні- треба з кимось домовитись.Адже хтось із ваших знайомих був присутній.На Фейсбук е фотографії,можна з відти поставити.
Ви визначтесь з політикою сайта,і розробіть план його втілення.Проблема Громади - повільне реагування.Я пам"ятаю своє перше враження по коли ми приїхали і мені потрапила якась маленька газета,де в серпні писали як святкували Великдень.Це було смішно і недоречно,бо в серпні вже відбувалися інші події,і всі вже забули про писанки.Але інформація в Громаді і по сьогодні так саме працює.Бо як голова КУК на першому Віче докладає про то що зробили у листопаді,в той час як у Криму Россіяни,і не має ніяких пропозицій - то це хвороба Громади.
І якщо ви взялись за таку непросту справу - це і відповідальність,це і швідкість.
Я,особисто,вам щиро вдячна за вашу спробу.І мені буде прикро якщо нічого з цього не вийде
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Ocean7 писав:Дуже потрібна допомога...
Яка саме допомога?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Скоро буде відео з 23го :)
Smisha, наприклад з формою швидкої відовіді, з якою у мене виникла проблема. Або з інформаційним наповненням :) хоча б нагадувати тим хто на мітингу (чи будь якій іншій цікавій події) з фотоапаратом аби викладали фото і враження на форум які я одразу ж викладу на сайт.
Odarka, нічого не вийти не може. Уже є сайт, форум, місце де можна побалакати та поділитися чимось цікавим. Ви зараз робите найважливішу справу - підтримуєте спілкування цікавим. То ж я Вам теж вдячний!
---
bobzlob
Повідомлень: 11
З нами з: 14 березня 2014, 14:30

Повідомлення bobzlob »

вибачаюсь не встиг на цьому тиждні змонтувати відео купа справ по роботі і в громаді, сьогодні вночі буде готове
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Ocean7 писав: Odarka, нічого не вийти не може.
Будьмо реалістами -може.Я ніколи не цікавилась як розкручують сайти,але мені відомо багато сайтів з яких нічого не вийшло.Є і інші приклади,коли,навпаки,гарний,цікавий сайт,але форум так і залишився мертвим.
Коли ви задумували цей сайт(чи форум,не знаю вашіх планів) чи ви думали над тим як людей підтягти?
Іншій,усім відомий всім приклад -форум "Зустрічи".
Ocean7 писав:Уже є сайт, форум, місце де можна побалакати та поділитися чимось цікавим. Ви зараз робите найважливішу справу - підтримуєте спілкування цікавим. То ж я Вам теж вдячний!
Так,хочеться вас підтримати.Мені хочеться щоб наші люди спілкувалися тут,а не на россіському "Кафе".А ще маю такі надію,що цей форум допоможе трохи об"єднати Громаду.І можна буде знати що де відбувається
Та як швидко нам в 3-5-ох набридне балакати? :D Навіть якщо кожен із нас пише кожен день.Може нашим людям і не треба місце для спілкування?Навіть на фейсбуці -перетягнують один у одного цікаве,а дописувачей нема
Які у кого пропозиції?
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”