кримська математика,або рахування по Гоголю

місце для спілкування на політичні теми
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

кримська математика,або рахування по Гоголю

Повідомлення odarka »

Ну,я думаю,ні для кого не стало новиною що псевдореферндум був "за".Я була впевпена що "намалюють" 200 % .Але за Росію проголосувало "лише" 123% :D
"...якщо вірити кримській "владі", 474 137 осіб із Севастополя проголосували на "референдумі"...
Однак станом на 1 листопада 2013 року, згідно з даними Управління статистики в Севастополі, усе постійне населення міста – 383 499 людей, а присутнє на той момент – 385 462 особи...."
"На кінець минулого року населення Севастополя склало 385 462 особи. Це з урахуванням дітей, які не мали права голосувати. 474 137 - 385 462 = 88675 осіб випадково з'явилися в Севастополі під час референдуму. 474 137 /385 462*100=123% севастопольців проголосували за входження до складу Росії... Тобто прийшли всі – і діти, і школярі, і підозрюю, що мертві", - зазначає teh-nomad.

Дякувати Миколі Васильовичу Гоголю,навчив москалів рахувати "Мертві душі".Та ми всі бачемо,що Путін читає українську класику. :D

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/17/7019270/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Це прелюдія фірмового ставлення путіна до своїх громадян - замовкніть і глибоко вдихайте, поки я це не заборонив. Насолоджуйтесь, кримчуки...
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Так,ми є свідками найвиличезнішого політичного фарсу.
Гірко від того,що всі підтримують,говорять чи вводять санкції,а "Васька слухає та їсть".Щось я втрачаю оптимизм,як Україна мовчки втрачає свої кордони :(
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Між тим колишній помічник генпрокурора Кузьмін зареєстрований кандидатом в президенти.
Якщо Україна сама не може справитись з своїми бандитами, то чому штати з Європою повинні це робити замість неї? Тому США так ліниво вводять санкції аж проти 7 росіян, добре хоч Януковича з Медведчуком не забули...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Фотографії викликають тошноту http://www.colta.ru/articles/society/2480

А може воно і накраще, що Україна позбулась цього совкового баласту? Інше питання, що крім них в Криму проживали і українці, татари, інші «жидобандери», що з ними тепер буде? Ясно, що ніяких національних прав їм ніхто забезпечувати не буде.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, я теж інколи так думаю. Може валіть в свою рашку та й по всьому?
АЛЕ. Це надто просто. Там дійсно меньше половини тих хто бажає в росію. Одні бабусі з дідусями і зацікавелні, тобто військові сім'ї.
Тому кажучи "а може фік з ними?" ми залишаємо наодинці тих хто проти але немає сил щось зробити. А спробуй щось зробити коли всюди
ходять дикі агресори.
---
bobzlob
Повідомлень: 11
З нами з: 14 березня 2014, 14:30

Повідомлення bobzlob »

Думаю що похмілля в рєптілоїдів настане дуже швидко але з тим іншим від того не легше
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

А спробуй щось зробити коли всюди ходять дикі агресори.
"Небесна Сотня" таких питань собі не ставила... напевно тому і перемогли.....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

як на мене-питання принципове.Якщо світ не підтримає,якщо Україна не відстоіть свої кордони-кінець міжнародного права.Прівіт ядерне озброєння!
Сьогодні у України захочуть шматок замлі.Завтра... :(
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

В світі кожен сам за себе. Ніхто нікому не допомагає і всі гризуться один з одним. Потрібно йти своїм шляхом і не очікувати допомоги з-за бугра.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, ну так теж погано. Такими думками пряма дорога в кам'яний вік. Особливо після ядерного обміну...
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

smisha писав:В світі кожен сам за себе. Ніхто нікому не допомагає і всі гризуться один з одним. Потрібно йти своїм шляхом і не очікувати допомоги з-за бугра.
Угу!На це показав будапештский меморамдум
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Зараз бути в стані холодної війни важче ніж після Другої світової - тоді в заходу не було тісних економічних зв'язків із СРСР.
Наприклад зараз Франція виконує контракт по поставці озброєння Росії. Заблокувати Росію - значить втратити робочі місця в оборонному комплексі. І такі самі причини будуть в більшості країн ЄС, що вже говорити про газову залежність.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

smisha писав:Зараз бути в стані холодної війни важче ніж після Другої світової - тоді в заходу не було тісних економічних зв'язків із СРСР.
Наприклад зараз Франція виконує контракт по поставці озброєння Росії. Заблокувати Росію - значить втратити робочі місця в оборонному комплексі. І такі самі причини будуть в більшості країн ЄС, що вже говорити про газову залежність.
Так!ТОму Путін і розуміє що будь-які єкономічні санкції тимчасові,б"ють і потому хто іх запровадить, та має намір іх перечекати.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

головне щоб в Заходу не виникло бажання домовитись з Путлером про дерибан України..... пам'ятаєте що було з Польщею в 1939-му?....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

в мене ще тепліє надія на будапештский меморандум.Бо хто ж тоді буде вірити в якись договори? Ніхто нічого не буде підписувати,бо буде невдалий приклад роздертої країни.
Але єкономічно,на жаль,може ім і вигідно нас здати,чим витягувати з прірви.
Невже все так погано?
Відповісти

Повернутись до “Політика”